HAKKIMIZDA

DARKLOFT CO. / FOUNDER

OKTAY ÖZPERÇİN
11/0

 

Türk girişimci Oktay ÖZPERÇİN tarafından kurulan DARKLOFT CO.  nitelikli (Speciality Coffee) Türkiye menşeli bir kahve markasıdır.

Kahve her sorunu çözer biliyoruz. Tam da bu nedenle size en iyi kalitede kahveyi ulaştırmak için buradayız.

Başladığımız bu kahve yolculuğunda amacımız her zaman sizlere en iyi kahveyi ulaştırmak. Bu amaç doğrultusunda durmadan, ara vermeden kendimizi geliştirmeye devam ederken; Darkloft Co. olarak her bin fincan kahvede sizleri kavenin kültür yolculuğuna davet ediyor, damaklarda ve akıllarda kalıcı bir tat bırakmayı hedefliyoruz.

Bunun sonucu olarak Darkloft Co. kalitesiyle dünyanın dört bir yanından tedarik edilmiş kahve çekirdeklerini sipariş üzerine özenle kavurup sizlere sunuyoruz.

Darkloft Co. için bitmek bilmeyen bir tutku olan kahvenin, bu eşsiz macerasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz…

OKTAY ÖZPERÇİN
NEDEN DARKLOFT CO.

Nasıl Marka Oldu?

DARKLOFT CO. olarak elde edilen en yüksek derece ve kaliteye sahip nitelikli kahve çekirdeklerini kahve tutkunlarına ve genel halka ilham vermeye ve herkesi bir fincan kahve eşliğinde arkadaşlarınızla ve ailenizle unutulmaz bir deneyimin parçası olmaya davet ediyor ve hayatınızı kahveden sonra başlatıyoruz.

Bizim için işimiz sadece kahve kavurmaktan ibaret değil. Müşterilerimize, mümkün olan en leziz ve en yoğun kahve çeşitlerimizle siz değerli misafirlerimize bu kahveleri tatmayı kendimize misyon ediyoruz.

Kahve severler için mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Yaptığımız işi yapmaktan mutluyuz ve bu mutluluk yaptığımız her şeyde kendini gösteriyor. İyi bir kahve kavurmanın tadını çıkarmanın, yeni yollarını denemeye ve yaratmaya inanıyoruz. Sonuçta, keşif ve deney yolculuğumuz bizi buraya getirdi.

  • icon
    Doğal Kahve Çekirdekkeri

  • icon
    100% Marka Tescili


kahvelerimiz
image